محل تبلیغات شما

امروز روز خوبی نبود، دلیلش هوای ابری بود، منم که چند روزی هست که سبک زندگی خونگی رو (به اجبار پام) انتخاب کردم. این سبک زندگی خیلی با روحیه من جور نیست و باعث کلافگی شده، هوا هم که ابری دیگه چی بدتر از این. نه اینکه از هوای ابری بدم بیاد، به هیچ وجه بارون رو هم خیلی دوست دارم و حتی پاییز رو، دلتنگی و این چیزها هم خیلی جایگاهی نداره برای من، اما انرژی لازم برای اینکه بخوام کار کنم، درس بخونم یا روزمرگی‌های لازمم رو انجام بدم ازم می‌گیره. موضوع فقط همینه.

امروز متوجه شدم که اشتراکم توی یکی از سایت‌های مورد علاقه‌ام یعنی متمم ۵۰۰ روزه شده! خوشحالم کرد این موضوع و دلیل نوشتن این متن هم یه جورایی جشن ۵۰۰ روزه شدن هستش، هرچند که روز، روز خوبی نبود!

۴۵ روز مونده تا امتحان CFA دارم میخونم، به ۱۵درصد رسیدم توی سایت، به نظر که خیلی بد نمیاد وضعیتم اونور، هر روز هم تقریبا دارم برای یادگاری و به اشترک گذاری و این چیزا عکس می‌گیرم، دانشگاه هم که نمیرم، هرچند نسبت به قبل خیلی بیشتر دارم روش وقت میذارم، به خصوص که از موضوع انرژی هم خوشم اومده. بلیط سفرم رو هم برای استانبول گرفتم و خیالم از بابت اون هم راحت شده.

خیلی به صبح دویدن فکر می‌کنم، به کراسفیت فکر می‌کنم که چقدر دلم تنگ شده برای ورزش!! و چقدر لحظه شماری می‌کنم که بتونم کم کم با بهبود پام دوباره زندگیم و شروع کنم.

تقریبا توی برنامه خوابم موفق داشتم می‌شدم، یعنی بازم چند شبی خوب پیش رفت، اما سخته به خصوص با وجود شرایط زندگی که با خانواده باشی. بودنشون نعمته و ناشکری به هیچ عنوان نمیکنم!

در هر صورت سعی کردم یه کم نوشته باشم دیگه! روزای آخر مهرماه هستش و امیدوارم که بتونم بیشتر ، منظم‌تر اینجا حاضر بشم و محتواهای بهتری هم نسبت به این چیزا قرار بدم! :)

۳ ماه خر سال ۲۰٪ سخت

امروز روز خوبی نبود

اولین روز از هفته ۲۶ام سال، برای کی مهمه؟ من!

هم ,خیلی ,روز ,رو ,زندگی ,توی ,روز خوبی ,هم خیلی ,رو هم ,هم که ,نسبت به

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

روزهای زندگی من